[x]

Czym jest Cisco Webex?

Udostępnij

Cisco Webex to platforma służąca do prowadzenia spotkań online z dowolnego miejsca, w dowolnej chwili i za pośrednictwem dowolnie wybranego urządzenia. Jej spektrum działania jest niezwykle szerokie. Pozwala bowiem zarówno na najprostsze rozmowy głosowe, jak i na zaawansowane wideokonferencje, podczas których można zgromadzić nawet 1000 uczestników. Ich limit zależny jest od rodzaju subskrypcji platformy, jaką dysponuje użytkownik.

Cisco Webex pozwala zarówno organizować spotkania ad hoc, jak i planować je z wyprzedzeniem. Do uczestnictwa w nich można zaprosić, kogo się tylko chce. Wystarczy wysłać zaproszenie lub udostępnić link, a uczestnik, który je otrzyma, za sprawą jednego kliknięcia będzie mógł dołączyć do spotkania. Wideokonferencje prowadzone są poprzez dedykowaną infrastrukturę sieciową Cisco – lidera tej branży na świecie, co gwarantuje jakość HD połączeń, minimalne opóźnienia, dużą przepustowość i minimalną utratę pakietów. 

Co daje Cisco Webex?

Dzięki wykorzystaniu platformy Cisco Webex wzrasta efektywność rozproszonych zespołów, maleje zaś liczba koniecznych do odbycia podróży służbowych, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. A dzięki integracji z narzędziami firm trzecich, takimi jak: Outlook, Google Drive, GitHub, Office 365 i wiele innych, platforma Cisco Webex bez kłopotu może stać się głównym narzędziem komunikacyjnym każdego użytkownika. Spotkania będą automatycznie synchronizowane z firmowym kalendarzem, a komunikacja i wymiana plików otrzyma dodatkową warstwę zabezpieczeń.

Jak to działa?

Jeżeli decydujesz się zorganizować spotkanie ad hoc, wystarczy, że klikniesz jeden przycisk, aby rozpocząć rozmowę. Teraz wystarczy tylko dodać uczestników lub udostępnić link do twojego spotkania.

Jeżeli chcesz zaplanować spotkanie, wybierasz datę, temat i uczestników konferencji. Wysyłasz automatycznie lub ręcznie zaproszenia za pomocą wiadomości e-mail, lub udostępniasz link. Kiedy zbliża się czas spotkania, otrzymujesz powiadomienie i za pomocą jednego zielonego przycisku rozpoczynasz spotkanie.

Jako uczestnik, otrzymujesz zaproszenie w wiadomości e-mail lub link do spotkania. Kiedy nadchodzi czas, za pomocą jednego zielonego przycisku w zaproszeniu dołączasz do spotkania.

Testuj Cisco Webex w swojej firmie nawet przez 60 dni.


Udostępnij

Zobacz również